Ručně háčkovaný taburet krychle v barvě na přání

4 150,00 Kč
Barvu je nutné objednat, zboží vyrobíme a odešleme v rozmezí 2-4 týdnů
S DPH

Taburet ve tvaru krychle a háčkovaným dekorativním potahem ze 100% bavlny je dekorativní a plně funkční kus nábytku kombinovatelný s ostatními výrobky dílny Baajo Decor.

Taburet pro Vás vyrábíme v 17 ti barevných odstínech kolekce 2018/2019. Při výběru zvolte barvu kliknutím na vybraný odstín. 

Barva

Ručně háčkovaný taburet ve tvaru krychle poslouží ke každodennímu i příležitostnému sezení. Originální designový taburet bude stylovým doplňkem každého interiéru. Je variabilní ve svém použití a snadno zastane i roli konferenčního stolku. Jeho využití lehce přizpůsobíte vašim potřebám a fantazii. Věříme, že si svůj vysněný Baajo kousek zamilujete a stane se nepřehlédnutelným doplňkem Vašeho domova.

Rozměry: 

40 cm x 40 cm, výška 40 cm

Hmotnost: 

3kg

Upozorňujeme, že se jedná výhradně o ruční práci , proto mohou být rozměry výsledného produktu mírně odlišné od popisu.

Barevnost:

Taburety s háčkovaným potahem pro Vás vyrábíme v mnoha barevných odstínech. Vybírat můžete z barev, které jsou uvedeny u každého produktu. Při objednávce pak stačí označit Vámi vybranou barvu kliknutím na zvolený odstín.

Upozorňujeme, že barva skutečného výrobku se může nepatrně lišit v porovnání s barvou na fotografii. Webová prezentace může barevný odstín nepatrně zkreslit.

Materiálové složení:

Vnější dekorativní  háčkovaný potah je vyroben ze 100% přírodní bavlněné šňůry, která se skládá z jádra a opletu. Spodní strana obalu je ponechána bez opletu, což umožňuje potah velmi jednoduše stáhnout .

Vnitřní výplň bez pevné konstrukce je tvořena dostatečně tuhým molitanovým přířezem, který je potažen bavlněným plátnem na zip. 

Při správné údržbě tento originální taburet neztratí nic ze své kvality, funkčnosti a výjimečnosti.

Pokyny k údržbě:

Vnější háčkovaný potah lze velmi snadno sundat. Doporučujeme čistit v čistírně.

KRYH001

Parametry

Materiálové složení vnějšího obalu
100% bavlna
Složení vnitřní výplně
molitan

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlaste se místo toho Nebo Obnovit heslo