Ručně háčkovaný obal světle šedá B005

360,00 Kč
Barvu máme skladem, zboží vyrobíme a odešleme do 7 pracovních dnů.
S DPH

Ručně háčkované obaly na keramické pohárky jsou zpracovány v jednoduchém, hladkém a elegantním stylu. Jsou kombinovatelné s ostatními produkty dílny Baajo Decor.  

Keramický pohárek je součástí produktu.

Háčkované obaly na pohárky pro Vás vyrábíme v 17ti barvách kolekce 2018/2019.

Barva

Obaly na keramické pohárky jsou zpracovány v jednoduchém stylu. Využití těchto dekorativních pohárků záleží čistě na Vašich potřebách a fantazii. Lze je například použít jako stojánky na ubrousky či kávové lžičky na jídelním stole, na tužky na pracovním stole. Je možné naplnit je vodou a použít jako malou vázičku. Využití je skutečně univerzální. 

Rozměry:

Pohárek je vyráběn v základní velikosti.  

Vnitřní rozměry keramického pohárku - průměr 8 cm, výška 11 cm

Vnější rozměry pohárku včetně háčkovaného obalu - průměr 10 cm , výška 12 cm.

Upozorňujeme, že se jedná výhradně o ruční práci, a uvedené rozměry nemusí být strojově přesné.

Barevnost:

Obaly na pohárky pro Vás vyrábíme v mnoha barevných odstínech. Vybírat můžete z barev, které jsou uvedeny u každého produktu. Při objednávce pak jen zvolíte Vámi vybranou barvu kliknutím na vybraný odstín.

Upozorňujeme, že barva skutečného výrobku se může nepatrně lišit v porovnání s barvou na fotografii. Webová prezentace může barevný odstín nepatrně zkreslit.

Materiálové složení:

Obal na pohárek je vyroben ze 100% přírodní bavlněné šňůry, která se skládá z jádra a opletu. Díky své hrubší struktuře je tvarově stabilní, pevný a velmi dekorativní. 

Pohárek je kvalitní keramický produkt od českého výrobce.

Pokyny k údržbě:

Vnější háčkovaný potah lze velmi snadno sundat a vzhledem ke složení materiálu je možné jej citlivě vyprat. Doporučujeme velmi jemné ruční praní na 30°C, mírné máchání, neždímat ručně ani neodstřeďovat. Ideální je nechat vykapat a sušit ve vodorovné poloze. Lze chemicky čistit.

Keramický pohárek je možné čistit pouze navlhčeným hadříkem, nepoužívat agresivní prostředky, tekuté písky nebo ředidlo. K čištění nepoužívat myčku na nádobí. 

KPOH005

Parametry

Materiálové složení
100% bavlna
Materiál - pohárek
keramika

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlaste se místo toho Nebo Obnovit heslo