Ručně háčkovaný koš světle šedý B005

2 290,00 Kč
Out-of-Stock
S DPH

Omlouváme se, dočasně nepřijímáme žádné objednávky.

Ručně háčkovaný koš je velmi dekorativní, zpracovaný v jednoduchém a  elegantním stylu. Je kombinovatelný s ostatními produkty dílny Baajo Decor.

Háčkovaný koš světle šedý B005

Barva

Koš z dílny Baajo Decor je velmi variabilní ve svém využití. Lze jej využít na uložení časopisů, ručníků v koupelně, hraček v dětském pokoji či odkládání věcí v obývacím pokoji. Své využití najde na terase i na zahradě.   

Hmotnost:

1500g

Rozměry:

Koš je vyráběn v základní velikosti.  

M - průměr 35 cm x výška 35 cm

Upozorňujeme, že se jedná výhradně o ruční práci, a uvedené rozměry nemusí být strojově přesné.

Barevnost:

Koš pro Vás vyrábíme v mnoha barevných odstínech. Vybírat můžete z barev, které jsou uvedeny u každého produktu. Při objednávce pak jen zvolíte Vámi vybranou barvu kliknutím na zvolený odstín.

Upozorňujeme, že barva skutečného výrobku se může nepatrně lišit v porovnání s barvou na fotografii. Webová prezentace může barevný odstín nepatrně zkreslit.

Materiálové složení:

Koš je vyroben ze 100% přírodní bavlněné šňůry, která se skládá z jádra a opletu. Díky své hrubší struktuře je tvarově stabilní, pevný a velmi dekorativní. 

Pokyny k údržbě:

K čištění produktu doporučujeme čistírnu.

Vzhledem k povaze materiálu je možné výrobky, které neobsahují vnitřní výplň, citlivě vyprat. Lze použít velmi jemné ruční praní na 30°C, mírné máchání, neždímat ručně ani neodstřeďovat. Sušit ve vodorovné poloze.

KOMH005

Parametry

Materiálové složení
100% bavlna
Barevnost
světle šedá (B005)

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlaste se místo toho Nebo Obnovit heslo