Ručně háčkovaný koberec středně šedý B006

1 890,00 Kč
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
S DPH

Omlouváme se, dočasně nepřijímáme žádné objednávky.

Ručně háčkovaný koberec z dílny Baajo Decor je dekorativní a variabilní bytový doplněk.

Koberec středně šedý B006 pro Vás vyrábíme ve 3 základních velikostech.

Velikost
Barva

Koberec z dílny Baajo Decor je dekorativní bytový doplněk uháčkovaný v jednoduchém až minimalistickém stylu, který je velmi variabilní ve svém využití. Lze jej použít jako designový prvek pod konferenční stolek, předložku v ložnici, koupelně, dětském pokoji, předsíni či na terase. Nebo jako meditační podložku s masážním účinkem. Věříme, že si svůj vysněný Baajo kousek zamilujete a stane se nepřehlédnutelným originálním designovým prvkem Vašeho interiéru.

Rozměry:

Koberec je běžně vyráběn ve 3 velikostech. 

S -   délka 90 cm  x  šířka 45 cm

M -  délka 120 cm x  šířka 60 cm

L -  délka 150 cm x  šířka 75 cm

Při objednávce zvolte velikost  koberce kliknutím na daný rozměr. Rozměrové varianty výrobků najdete u všech produktů. Máte-li zájem o speciální rozměr, zhotovený na zakázku přímo pro Vás, neváhejte nás kontaktovat.

Hmotnost:

S - 1500g

M - 2730g

L - 4100g

Upozorňujeme, že se jedná výhradně o ruční práci, a uvedené rozměry nemusí být strojově přesné.

Barevnost:

Koberec pro Vás vyrábíme v mnoha barevných odstínech. Vybírat můžete z barev, které jsou uvedeny u každého produktu. Při objednávce pak jen zvolíte Vámi vybranou barvu kliknutím na zvolený odstín.

Upozorňujeme, že barva skutečného výrobku se může nepatrně lišit v porovnání s barvou na fotografii. Webová prezentace může barevný odstín nepatrně zkreslit.

Materiálové složení:

Koberec je vyroben ze 100% přírodní bavlněné šňůry, která se skládá z jádra a opletu. Díky své hrubší struktuře je tvarově stabilní, pevný a velmi dekorativní. 

Pokyny k údržbě:

K čištění produktu doporučujeme čistírnu.

Vzhledem k povaze materiálu je možné výrobky, které neobsahují vnitřní výplň, citlivě vyprat. Lze použít velmi jemné ruční praní na 30°C, mírné máchání, neždímat ručně ani neodstřeďovat. Sušit ve vodorovné poloze.

KBSH006

Parametry

Materiálové složení
100% bavlna

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlaste se místo toho Nebo Obnovit heslo