Ručně háčkovaná taška v barvě na přání

1 690,00 Kč
Out-of-Stock
S DPH

Omlouváme se, dočasně nepřijímáme žádné objednávky.

Taška z dílny Baajo Decor je zpracovaná v jednoduchém a  elegantním stylu, je velmi variabilní ve svém využití, lze ji využít jako oděvní módní doplněk, ale i jako dekoraci v bytě.

Vybírejte ze 15ti barevných odstínů kolekce 2020/2021.

Při výběru zvolte barvu kliknutím na vybraný odstín.

Barva

Háčkovaná taška je velmi variabilní ve svém využití. Lze ji využít jak k ukládání předmětů v bytě, tak i jako oděvní doplněk či praktický piknikový koš. Díky technice háčkování je taška stabilní a velmi dobře drží svůj tvar.

Rozměry:

M - oválné dno 31cm x 15cm , výška 31 cm

Máte-li zájem o speciální rozměr, zhotovený na zakázku přímo pro Vás, neváhejte nás kontaktovat.

Upozorňujeme, že se jedná výhradně o ruční práci a uvedené rozměry nemusí být strojově přesné.

Hmotnost:

900g

Barevnost:

Háčkované kulaté ošatky pro Vás vyrábíme v mnoha barevných odstínech. Vybírat můžete z barev, které jsou uvedeny u každého produktu. Při objednávce pak jen zvolíte Vámi vybranou barvu kliknutím na vybraný odstín.

Upozorňujeme, že barva skutečného výrobku se může nepatrně lišit v porovnání s barvou na fotografii. Webová prezentace může barevný odstín nepatrně zkreslit.

Materiálové složení:

Tašky jsou vyrobeny ze 100% přírodní bavlněné šňůry, která se skládá z jádra a opletu. Díky své hrubší struktuře dobře drží tvar a vytváří výrazný dekorativní efekt. 

Pokyny k údržbě:

K čištění produktu doporučujeme čistírnu.

Vzhledem k povaze materiálu je možné výrobky, které neobsahují vnitřní výplň, citlivě vyprat. Lze použít velmi jemné ruční praní na 30°C, mírné máchání, neždímat ručně ani neodstřeďovat. Sušit ve vodorovné poloze.

TAMH002

Parametry

Materiálové složení
100% bavlna

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlaste se místo toho Nebo Obnovit heslo