Ručně háčkovaná hranatá ošatka v barvě na přání

890,00 Kč
Out-of-Stock
S DPH

Omlouváme se, dočasně nepřijímáme žádné objednávky.

Ošatky z jsou zpracované v jednoduchém stylu. Jsou kombinovatelné s ostatními produkty dílny Baajo Decor.

Háčkované hranaté ošatky pro Vás vyrábíme ve 3 velikostech. Ošatky můžete objednávat jednotlivě i jako celé sety, které jsou cenově výhodnější.

Vybírejte ze 15ti barevných odstínů kolekce 2020/2021. Při výběru klikněte na konkrétní velikost a zvolte barvu.

Velikost
Barva

Ručně háčkované ošatky jsou zpracované v hladkém a jednoduchém stylu. Jejich využití záleží čistě na Vašich individuálních potřebách a fantazii. Lze je využít například jako mísu na ovoce či aranžování květin. Jako stojánek na tužky,  na odkládání klíčů a jiných drobností. Jsou vhodné i jako dekorativní obaly na květináče či vázy. Jejich uplatnění  je skutečně široké. Věříme, že se naše ošatky  stanou sice drobným, ale originálním, stylovým a nepřehlédnutelným doplňkem Vašeho domova. 

Hmotost:

S -   410g

M -   510g

L -   640g

Rozměry:

S -  23x15cm x výška 10 cm

M -  26x18cm x výška 12 cm 

L -  29x21cm x výška 14 cm

Při objednávce zvolte velikost  ošatky kliknutím na daný rozměr. Rozměrové varianty výrobků najdete u všech produktů. Zakoupit  můžete ošatky jak jednotlivě, tak celou sadu. Máte-li zájem o speciální rozměr, zhotovený na zakázku přímo pro Vás, neváhejte nás kontaktovat

Upozorňujeme, že se jedná výhradně o ruční práci, a uvedené rozměry nemusí být strojově přesné.

Barevnost:

Háčkované hranaté ošatky pro Vás vyrábíme v mnoha barevných odstínech. Vybírat můžete z barev, které jsou uvedeny u každého produktu. Při objednávce pak jen zvolíte Vámi vybranou barvu kliknutím na zvolený odstín.

Upozorňujeme, že barva skutečného výrobku se může nepatrně lišit v porovnání s barvou na fotografii. Webová prezentace může barevný odstín nepatrně zkreslit.

Materiálové složení:

Ošatky jsou vyrobeny ze 100% přírodní bavlněné šňůry, která se skládá z jádra a opletu. Díky své hrubší struktuře dobře drží tvar a vytváří výrazný dekorativní efekt. 

Pokyny k údržbě:

K čištění produktu doporučujeme čistírnu.

Vzhledem k povaze materiálu je možné výrobky, které neobsahují vnitřní výplň, citlivě vyprat. Lze použít velmi jemné ruční praní na 30°C, mírné máchání, neždímat ručně ani neodstřeďovat. Sušit ve vodorovné poloze.

OHLH002

Parametry

Materiálové složení
100% bavlna

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlaste se místo toho Nebo Obnovit heslo