Originální háčkovaná stolička Charlotte v barvě na přání

5 590,00 Kč
Out-of-Stock
S DPH

Omlouváme se, dočasně nepřijímáme žádné objednávky.

Stolička Charlotte s masivními dubovými nožkami a háčkovaným dekorativním potahem ze 100% bavlny je dekorativní a plně funkční kus nábytku kombinovatelný s ostatními výrobky dílny Baajo Decor.

Stoličku Charlotte s háčkovaným potahem pro Vás vyrábíme v 17 ti barevných odstínech kolekce 2018/2019. Při výběru zvolte barvu kliknutím na zvolený odstín. 

Barva

Originální stolička Charlotte má široké využití. Najde uplatnění v předsíni, v obývacím pokoji či na terase. Poslouží k příležitostnému i každodennímu sezení. Věříme, že si svůj vysněný Baajo kousek zamilujete a stane se nepřehlédnutelným doplňkem Vašeho domova.

Rozměry: 

80 cm x 35 cm, výška 37 cm

Hmotnost:       

9kg        

Upozorňujeme, že se jedná výhradně o ruční práci , proto mohou být rozměry výsledného produktu mírně odlišné od popisu.

Barevnost:

Stoličky s háčkovaným potahem pro Vás vyrábíme v mnoha barevných odstínech. Vybírat můžete z barev, které jsou uvedeny u každého produktu. Při objednávce pak stačí označit Vámi vybranou barvu kliknutím na zvolený odstín.

Upozorňujeme, že barva skutečného výrobku se může nepatrně lišit v porovnání s barvou na fotografii. Webová prezentace může barevný odstín nepatrně zkreslit.

Materiálové složení:

Standardně dodáváme stoličky z nožičkami z kvalitní nelakované masivní dubové dřevěné kulatiny, na zakázku vyrábíme i nožičky ze surového dřeva různých druhů stromů - individuální domluva. 

Korpus stoličky tvoří molitan potažený bavlněnou látkou.

Snímatelný potah je ručně háčkovaný ze 100% přírodní bavlněné šňůry, která se skládá z jádra a opletu. Při správné údržbě tyto originální stoličky neztratí nic ze své kvality, funkčnosti a výjimečnosti. 

Pokyny k údržbě:

Vnější háčkovaný potah lze velmi snadno sundat. K jeho vyčištění doporučujeme čistírnu.

Vzhledem k povaze materiálu je možné výrobky, které neobsahují vnitřní výplň, citlivě vyprat. Lze použít velmi jemné ruční praní na 30°C, mírné máchání, neždímat ručně ani neodstřeďovat. Sušit ve vodorovné poloze.

SCHH007

Parametry

Materiálové složení
100% bavlna
Materiál nožičky
dub masiv

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlaste se místo toho Nebo Obnovit heslo