Baajo Decor…….

Náš příběh začal teprve nedávno. V roce 2016 to byla jen myšlenka, o rok později realita. Celoživotní láska k ruční tvořivé práci přerostla v malou dílnu a spuštění webových stránek s vlastní produkcí háčkovaných a pletených výrobků.

Mé jméno je Ivana Adámková. Vystudovala jsem obor Oděvní a textilní návrhářství na Technické univerzitě v Liberci a mnoho let pracovala jako návrhářka tkaných potahových látek. Konstrukce textilních výrobků a splétaní různých druhů přízí vlastníma rukama bez závislosti na strojní technice mě pohltilo a je pro mě nekonečnou  inspirací v dalším tvoření.

Fascinuje mě doba minulá, svět  zapomenutých řemesel mé babičky a prababičky, od kterých  jsem se jako malá učila necovat, drhat, plést, háčkovat a vyšívat. Neustále se zabývám  myšlenkou, jak tyto, některé již zapomenuté techniky, znovuoživit  a propojit s novými  moderními materiály.

Cílem celé naší dílny je vytvářet kvalitní výrobky, které mají nejen dekorativní, ale i praktické využití.  Mým snem je, aby se naše výrobky staly součástí vašeho domova , podnětem vaší dobré nálady.

Všechny naše výrobky jsou zpracovány ručně v České republice  a vyrobeny z kvalitních přírodních materiálů.

Tvoříme srdcem

Váš Baajo team

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlaste se místo toho Nebo Obnovit heslo