MOŽNOSTI DOPRAVY:

Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000 Kč

Nakupte za více jak 2 000 Kč, zvolte platbu předem  převodem na účet a náklady za dopravu za vás uhradíme my. Vy tak neplatíte nic navíc. Neplatí pro dopravu na Slovensko.

Balík Do ruky (Česká pošta)

Cena dopravy při platbě předem  119 Kč
Cena dopravy na dobírku 159 Kč


V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS/e-mailu. Při neúspěšném doručení bude zásilka uložena na nejbližší poště na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní.

Balík Na poštu (Česká pošta)

Cena dopravy při platbě předem  99 Kč
Cena dopravy na dobírku 139 Kč


Balík vám bude doručen na Vaši poštu v místě bydliště. V den doručení zásilky na cílovou poštu vám přijde avízo prostřednictvím SMS/e-mailu. Zásilka bude uložena na poště po dobu následujících 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. 

Termín doručení zásilky je možné změnit přímo na webu České pošty. Více informací o Balíku do ruky najdete na stránkách České pošty.

Doprava domů spediční službou (GEIS Parcel s.r.o.)

Cena dopravy při platbě předem 109 Kč
Cena dopravy na dobírku 149 Kč


Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost Geis Parcel s.r.o. Jakmile odejde zásilka z našeho skladu, Geis Parcel s.r.o. vám pošle SMS s informací, že zásilku přijali do přepravy a v den doručení obdržíte SMS s přibližným časem předání balíku.

Doprava na Slovensko

V případě zákazníků ze Slovenské republiky zasíláme zboží s hmotností nižší než 30 kg a standardních rozměrů prostřednictvím České pošty za jednotnou cenu 275 Kč (10 €).
Doprava mimo ČR a SR
Doprava do zemí mimo Českou a Slovenskou republiku je řešena individuálně. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte telefonicky na číslo +420 776 620 918 nebo e-mailem na ivana.adamkova@baajo-decor.com.

MOŽNOSTI PLATBY:

Bankovní převod:

•    Číslo našeho účtu je 670100-2202812022/6210
•    Variabilní symbol je číslo Vaší objednávky.
•    IBAN: CZ16 6210 6701 0022 0281 2022
•    SWIFT: BREXCZPPXXX

Převod mezi českými bankami trvá většinou jen 1 pracovní den, přesto doporučujeme platbu provést ihned po dokončení objednávky, abychom s ní mohli počítat. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte e-mailem po dokončení objednávky. Jako variabilní symbol zadejte číslo objednávky, abychom mohli vaši platbu spárovat s objednávkou.
Zakázku začínáme vyrábět ihned po připsání platby na náš účet. Pokud máme zboží skladem, odesíláme do 2 pracovních dnů.

Dobírka:

Pracovník České pošty či zaměstnanec společnosti Geis parcel s.r.o. bude od vás inkasovat peníze v hotovosti v okamžiku doručení zásilky.

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlaste se místo toho Nebo Obnovit heslo