Jednoduché tipy, jak vytvořit z pronajatého bytu skutečný domov

person Odesláno: Ivana Adámková list V: Baajo rady a tipy On: favorite Hit: 329

POLŠTÁŘŮ NENÍ NIKDY DOST

Polštářů je vždy maximálně tak akorát. A to ani tehdy, když si přes polštáře skoro ani není kam sednout. Polštáře dodají vašemu bytu měkkost a interiér okamžitě zahřejí. I když ne do slova, ale k pocitu příslovečného tepla domova rozhodně přispějí nemalou měrou.

Světlo je vším. Tak neváhejte sáhnout po svíčkách, které navozují atmosféru romantiky, jemnosti a hřejivého pocitu. Použití svíček s vhodným aroma podporuje uvolnění, napomáhá relaxaci a kvalitnímu odpočinku. A to je přesně stav, který většina z nás od domova očekává.

Vyzdobte si pokoj. Kromě užitkových věcí by v pokoji měly být i věci, které máte rádi a které vzbuzují příjemné vzpomínky na okamžiky, které jsou vašemu srdci blízké. Věci, které odráží váš život a vaši osobnost. Nebojte se použít oblíbené fotografie, knihy či květiny. Nebojte se ukázat, co máte rádi nebo to, k čemu se rádi vracíte. Je to váš byt, váš domov, tak buďte kreativní a tvořte prostor kolem sebe. Jen vy víte, co máte nejraději a jen vy se musíte cítit jako doma, kdykoliv vstoupíte dovnitř.   

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlaste se místo toho Nebo Obnovit heslo